Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2012 21:43:47 

JAWA RACING 50

závody
Sezona 2009
(Evo3)

Moje první závodní sezona.

První závod Tour de soda neskončil pro mě vůbec dobře v cca 1/3 závodu jsem musel odstoupit kvůli poruše spojky.
Bohužel nemám žádné fotografie.


Druhý závod TT jawa na Veliši, byl z mé strany o hodně úspěšnější jak závod předchozí umístil jsem se na 3. místě. Pro mě to byla velká spokojenost jako pro nováčka.Třetí závod o pět na Veliši tentokrát nesl název TT Veliš. Pokaď si správně vzpomínám závod se jel "na vodě" která mě úplně nesedla a odporoučel jsem se v jedný zatáčce při předjíždění brzdaře Frikulína k zemi :-) I přes to krásné 4. místo.Čtvrtý závod v Břehách u Přelouče od pátka až do neděle se popíjelo a mezi tím jsme si odjely závod který jsem vyhrál, krásné počasí suprová atmosvera a naprosto perfektně zajištěný závod ze strany pořadatelů.Pátý závod TT Jinolice, chudá směs odrovnala motor ze závodu jsem odstoupil.Šestý závod Třtěnice cup, první ročník závodů a hned vydařený ze strany pořadatelů z moji strany to bylo horší když jsem motorku tahal 3x z lesíka a jednou z plotu. Nespočet pádu za pouhých cca 36km se podepsal na motorce naštěstí to byl poslední závod v roce 2009 takže na opravy a vývoj byl přes zimu čas. Skončil jsem na druhém místě.
31.10.2009 bylo v Jičíně konečné vyhlášení výsledků, v kategorii speciál 1. místo Jan Plesar, 2. místo Vláďa Mužák, 3. místo já. První sezona se vydařila parádně.

Sezona 2010
(Evo4 , Evo5)

Sezonu zahájil závod TT Košov, první ročník závodu do vrchu. Na poslední chvíli zařazený závod do VŠ byl pro mě smolný, motorka nedoladěná problém s klikovým hřídelem. Obsadil jsem až 9. místo, účast byla hojná.Druhý závod Tour De Soada 29.5.2010. Závod téměř 70km dlouhý, za  plného provozu s jednou havárii, i přes to jsem obsadil 3. místo. Motorka jela výborně.

TOPlist